Vaadake: maailmameistrivõistluste "kadunud" viimane 4 km

Sisukord:

Peter Sagan hüppas lõpus välja, et võita, aga mis juhtus eduseisul?

Peter Sagan saavutas UCI maailmameistrivõistluste meeste maanteesõidus märkimisväärse kolmanda järjestikuse võidu. Kuid nende jaoks, kes vaatame otseülekannet, oli viimane asi, mida me enne joonespurti nägime, Julian Alaphilippe, kes oli üksi ära.

Prantslane saavutas 10. koha, kuid tema rünnak viimasel Salmon Hilli tõusul tundus, et see võib kinni jääda.

Kontrolliv ringhäälinguorganisatsioon avastas tehnilise vea, mis tähendas, et ainult staatilised juhtmega kaamerad said otsepilti voogesitada ja motoseadmega kaamerad olid üleliigsed.

Suur osa viimasest 4 km läbimisest nägi vaatajaid tühi viimistluslehter, kuni pakk rüüstas.

Esmakordselt terve võistluse jooksul oma nägu näidates startis tiitlikaitsja Sagan Alexander Kristoffi roolist ja võitis võistluse tänu hästi ajastatud rattaviskele.

Nagu ül altoodud videost näha, sõitjad teadsid, kes võitis, kuna Kristoff Saganit õnnitles, kuid me pidime paar minutit ootama, kuni komissarid pilti vaatasid.

2018. aasta maailmameistrivõistlused korraldatakse Austrias Innsbruckis ja rada on mõeldud mägironijatele. Sellegipoolest ärge kunagi välistage Sagan.