Greg Van Avermaet pühendab Yorkshire'i võidu Andy Rihsile

Sisukord:

Greg Van Avermaet võitis 2018. aasta Tour de Yorkshire'i üldvõidu hiljuti möödunud meeskonnaomaniku auks

Greg Van Avermaet pühendas oma Tour de Yorkshire'i üldvõidu Andy Rihsile, hiljuti surnud BMC omanikule. Van Avermaet ütles, et meeskonna eesmärk oli võita Rihsi auks sõit ja tal on hea meel, et sai GC oma mälestuseks võtta.

'Eesmärk oli see võistlus tema [Rihsi] auks võita, ütles Van Avermaet poodiumi tagant pärast viimasel etapil teiseks saamist.

'Meie jaoks oli ta suur boss, ta toetas meid aastaid,“jätkas BMC juht enne Rihsi matuseid, mis pidid toimuma esmaspäeval.

'See oli meeskonna demonstratsioon, see oli tema jaoks ja ma olen õnnelik, et suutsin selle siin Leedsis lõpetada, sest see polnud nii lihtne.'

Pilt
Pilt

BMC Racing oota, et pääseda Tour de Yorkshire'i poodiumile. Foto: Jack Elton-W alters

BMC Racing saavutas Yorkshire'is ka meeskondliku arvestuse, millele aitas kaasa tugev järjepidevus kogu nelja võistluspäeva jooksul.

Kuigi Šveitsi meeskond ei suutnud sooloetapi võitjat Stephane Rossettot tagasi tuua, piisas teisest kohast, et GVA võitis sinise särgi.

'Võistlus läks tõesti lahti ja meil oli seal kolm-neli meest,“ütles Van Avermaet päeva möödumist kirjeldades.

'Se alt püüdsime seda võimalikult palju kontrollida.

'Meid [BMC] oli ainult viis meest, kuid kõik andsid endast parima ja ma olen nii õnnelik, et suutsin selle ära teha.'