Lance Armstrong ja endised meeskonnakaaslased saavutasid võidusõidu tagasituleku kolmanda koha

Sisukord:

Lance Armstrong ja kolm endist USA posti meeskonnakaaslast lõpetasid 24-tunnise Old Pueblo MTB võidusõidu kolmandana

Lance Armstrong tegi koostööd USA posti endiste meeskonnakaaslaste George Hincapie, Christian Vande Velde ja Dylan Caseyga, et osaleda nädalavahetusel Arizonas Tucsonis 24-tunnisel maastikurattavõistlusel Old Pueblos. WEDU nime all sõitev meeskond saavutas kolmanda koha.

Armstrong, Hincapie, Vande Velde ja Casey olid USA postiteenistuse meeskonna meeskonnakaaslased aastatel 1999–2002. Armstrongile on määratud eluaegne võistluskeeld US Cyclingi poolt lubatud võistlustel, kuid Old Pueblo ei kuulu sellesse kategooriasse, nii et tal lubati sõita – sarnaselt teistele lähiajaloos sõitnud sündmustele, näiteks Texas Chainring Massacre kruusasõidule, kus ta lõpetas teisena.

Hincapie ja Vande Velde said mõlemad pärast 2012. aasta USADA juurdluses tunnistuste andmist kuuekuulise võistluskeelu ning kõik neli ratturit on nüüdseks juba ammu pensionil.

Armstrongi meeskond võistles neljaliikmelise meeskonna kategoorias, kokku 1800 sõitjaga. 16,1-miilisel rajal välja sõidetud võistluse jooksul kaotasid nad teisele kohale tulnud Stan's No Lube'ile vaid kolme sekundiga 1231 jala võrra. Võitnud meeskond Nine Inch Males oli veidi ees ja läbis 24 ringi.