Rohkem kui 1000 sõitja peab 25-tunnisel Red Bull Timelapsi võidusõidul kohutavat ilma

Sisukord:

Vitus Pro Cycling võitis üldauhinna, kuna tugev vihm ja tuul panid sõitjad oma tempo läbima

Üle 1000 sõitja ületas katseilma ja 25 tundi võidusõitu, et läbida maailma pikim rattavõistlus Red Bull Timelaps.

Briti kontinentaalmeeskond Vitus Pro Cycling võitis üldauhinna, samas kui naiste auhinna võitis Bianchi Dama, kes võitles Windsori Great Parki 6,7 km pikkusel ringrajal tugeva vihma ja tuulega.

Clapham Chasers kindlustas segavõidu, samas kui George Kirkpatrick ja Tamala McGee avaldasid muljet, et võitsid avavõistlused.

Üldvõitja Vitus Pro Cycling, kuhu kuulusid profiratturid Chris McGlinchey, Mikey Mottram, Frederik Scheske ja Timony Torrie, saavutas üldarvestuse 148 ringi ja 894 km pikkuse distantsiga, mis on kaheksa ringi rohkem kui lähimad rivaalid Paria RT. vaatamata tugevale tuulele ja tugevale vihmasajule, mis suures osas võistlust räsib.

Hoolimata Team Ineos WorldTour sõitjast Pavel Sivakovist, suutis Ineos 3 tiim olla päeval alles kuues, vaatamata sellele, et nende Venemaa proff läbis kaheksa ringi väiksemal 4,5 km pikkusel ringil kell 2 öösel.

Naiste võidusõidus võitis Bianchi Dima InternationEllesi ja Specialized UK vastav alt teiseks ja kolmandaks, läbides selle käigus 126 ringi ja 768 km.

Võistlust rääkides kommenteeris Vituse Mottram, kuidas võistlus osutus palju keerulisemaks, kui ta algul uskus.

'Ma olin üllatunud, kui raske võistlus oli. Alustasime kogu asjaga 60–90-minutiliste stintidega, kuid siis alates pühapäeva algusest hakkasime tegema 2-tunniseid vahetusi lihts alt sellepärast, et kõik tahtsid oma viimast jooksu teha ja sooja saada,“ütles Mottram.

'Red Bull Timelaps on kindlasti keerulisem, kui ootate, kuid see on kindlasti seda väärt.'

Kõige muljetavaldavamad tulemused võistluselt olid aga Kirkpatricku ja McGee omad, kes võitsid meeste ja naiste sooloauhinna.

McGee läbis naiste võidusõidus tervelt 79 ringi, samal ajal kui Kirkpatrick läbis 101 ringi tänu riskantsele otsusele mitte magada kogu võistluse vältel.

'Ilmselt on sadulas olemine väga pikk. Mul olid siin mu vend ja nõbu ning ilma nende toetuseta poleks see lihts alt võimalik olnud. Nad hoidsid mind alati toiduga täis ja hoidsid pudeleid täis.'