Kõik, mida pead teadma 2019. aasta meeste ja naiste Tour de Yorkshire'i kohta, mis toimub neljapäevast 2. kuni pühapäevani, 5. maini 2019. Foto: SWPix.com
Tour de Yorkshire 2019 meeste võidusõit: põhiteave
Kuupäevad: Neljapäevast 2. maist pühapäevani 5. maini
Suur väljumine: Doncaster
Finaal: Leeds
Ühendkuningriigi televisiooni kajastus: Otseülekanne ja tipphetked ITV4-s
Women's Tour de Yorkshire 2019: põhiteave
Kuupäevad: Reede, 3. mai kuni laupäev, 4. mai
Suur väljumine: Barnsley
Finaal: Scarborough
Ühendkuningriigi televisiooni kajastus: Otseülekanne ja tipphetked ITV4-s
Kõik üksikasjad on muutmiseks avatud
Hippa:
Meeste marsruut etappide kaupa
Telejuhi otseülekanne
Meeste ja naiste võistkonnad
Kõik, mida pead naiste jooksu kohta teadma
Meeste stardinimekiri
Naiste stardinimekiri
Tour de Yorkshire 2019 meeste marsruut: etappide kaupa
1. etapp: neljapäev, 2. mai: Doncaster – Selby, 182,5 km
Lame esimene etapp, peloton suundub Doncasterist põhja poole, enne kui suundub itta Beverley linna poole.
Võistlus tõuseb seejärel päeva ainsale klassifitseeritud tõusule Baggsby Hillis enne eeldatavat sprindifinišit Selbys.
2. etapp: reede, 3. mai: Barnsley – Beadle, 132 km
2. etapp lahkub Barnsleyst ja suundub kohe põhja poole. Seejärel tehakse võidusõit Harrogate'i, sõites selle aasta maailmameistrivõistluste finiširingis.
Kui see on läbi, kihutatakse Bedale'i teise eeldatava sprindifinišisse.
3. etapp: laupäev, 4. mai: Bridlington – Scarborough, 135 km
3. etapp on väga raske. Võistlus väljub Bridlingtonist 132 km pikkuseks võidusõiduks, mis hõlmab viis klassifitseeritud tõusu.
Võistlus peaks olema pooleli selleks ajaks, kui see jõuab finaalini rannikulinnas Scarborough.
4. etapp: pühapäev, 5. mai: Halifax – Leeds, 182 km
Võidusõidu viimane päev, peloton suundub Halifaxist põhja poole kaunisse Dalesi maapiirkonda. Park Rashi ja Greenhow Hilli tõus võib kogu võistluse jaoks otsustavaks osutuda.
Tour de Yorkshire 2019: otsesaadete kava
Ringhäälinguorganisatsioon võib muuta
1. etapp – neljapäev, 2. mai – ITV4
Meeste jooks: 1300-1800
Esiletõstud: 2000–2100
2. etapp – reede, 3. mai – ITV4
Naistejooks (1. etapp): 0900-1300
Meeste jooks: 1430-1815
Esiletõstud: 2000–2100
3. etapp – laupäev, 4. mai – ITV4
Naistejooks (2. etapp): 0900-1315
Meeste jooks: 1430-1815
Esiletõstud: 2000–2100
4. etapp – pühapäev, 5. mai – ITV4
Meeste jooks: 1230-1730
Esiletõstud: 2200-2300
Tour de Yorkshire 2019: meeskonnad
19 meeste ja 19 naiste võistkonda, kes võistlevad 2019. aasta Tour de Yorkshire'il.
Meeste võidusõidu koosseis on segu WorldTouri ja Pro Continentali tiimidest, mis teeb tavaliselt põnevaks võidusõidu, kuna madalama astme ratturid suunduvad pausidel, et asju raputada.
Meeste WorldTour esindust pakuvad Team Ineos, CCC Team, Katusha-Alpecin ja Dimension Data. Naistest on esindatud kõik parimad meeskonnad, sealhulgas Boels-Dolmans ja Trek-Segafredo.
Meeste meeskonnad | Naistekoondised |
CCC meeskond | Ale Cipollini |
Team Ineos | Valcar Cylance |
Katusha-Alpecin | Boels Dolmans |
Kogu otseenergia | Meeskond TIBCO |
Cofidis | Canyon-Sram |
Canyon DHB P/B Bloor Homes | Brother UK Tifosi P/B vormil |
Euskadi Baskimaa-Murias | Trek-Segafredo |
Meeskond GB | CCC-LIV |
Hagens Berman Axeon | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope |
Madison Genesis | Hitec Products-Brik Sports |
Roompot Charles | Movistar |
Rally UHC Cycling | Mitchelton-Scott |
Ribble Pro jalgrattasõit | Parkhotel Valkenburg |
Riwal Readynez | Storey Racing |
Vital Concept-B&B Hotel | Team Sunweb |
Vitus Pro Cycling | Bigla |
Swift Carbon Cycling | Tilgad |
Dimensiooniandmed | WNT-Rootor |
Team Wiggins Le Col | Meeskond GB |
Hippa:
Meeste marsruut etappide kaupa
Telejuhi otseülekanne
Meeste ja naiste võistkonnad
Kõik, mida pead naiste jooksu kohta teadma
Meeste stardinimekiri
Naiste stardinimekiri
Naiste Tour de Yorkshire 2019
Tour de Yorkshire'i naiste võidusõit naaseb teist aastat mitmeetapilise võistlusena. Võistlus algab Barnsleys reedel, 3. mail ja lõpetab Scarborough's laupäeval, 4. mail.
Women's Tour de Yorkshire 2019: põhiteave
Kuupäevad: Reede, 3. mai kuni laupäev, 4. mai
Suur väljumine: Barnsley
Finaal: Scarborough
Ühendkuningriigi televisiooni kajastus: Otseülekanne ja tipphetked ITV4-s
Kõik üksikasjad on muutmiseks avatud
Women's Tour de Yorkshire'i marsruut 2019: etappide kaupa
1. etapp: reede, 3. mai: Barnsley – Bedale, 132 km
2. etapp: reede, 4. mai: Scarborough – Bridlington, 132 km
Tour de Yorkshire 2019: stardinimekirjad
Meeste Tour de Yorkshire'i stardinimekiri
Canyon DHB P/B Bloor Homes
Rory Townsend
Thomas Stewart
Rob-Jon McCarthy
Daniel Pearson
Max Steadman
Andy Tennant
Oliver Wood
CCC meeskond
Greg van Avermaet
Guillaume Van Keirsbulck
Pawel Bernas
Allesandro De Marchi
Serge Pauwels
Michael Schar
Nathan Van Hooydonck
Cofidis
Stephane Rossetto
Loic Chetout
Filippo Fortin
Jesper Handes
Victor Lafay
Emmanuel Morin
Anthony Perez
Dimensiooniandmed
Rasmus Tiller
Mark Cavendish
Nic Dlamini
Bernie Eisel
Mark Renshaw
Tom-Jelte Slagter
Euskadi Baskimaa-Murias
Mikel Aristi
Aritz Bagues
Cyril Barther
Julen Irizar
Juan Antonio Lopez-Cozar
Sergio Rodriguez
Sergio Samitier
Hagens Berman Axeon
Mikkel Berg
Andre Carvalho
Ian Garrison
Sean Quinn
Michael Rice
Kevin Vermaerke
Maikel Zijaard
Katusha-Alpecin
Jens Debusschere
Jenthe Biermans
Steff Cras
Matteo Fabbro
Nathan Haas
Harry Tanfield
Rick Zabel
Madison Genesis
Connor Swift
Ian Bibby
Michael Cuming
Matthew Holmes
Jonathan McEvoy
Erick Rowsell
Joey Walker
Roompot Charles
Maurits Lammertink
Jesper Asselman
Huub Duijn
Senne Leysen
Nick van der Lijke
Boy Van Poppel
Jan-Willem van Schip
Rally UHC Cycling
Robin Carpenter
Adam de Vos
Colin Joyce
Ryan Anderson
Ty Magner
John Murphy
Svein Tuft
Ribble Pro jalgrattasõit
Gruffudd Lewis
John Archibald
Daniel Bigham
Alex D alton
Zeb Kyffin
Alex Luhrs
Mark Stewart
Riwal Readynez
Alexander Kamo
Lucas Eriksson
Sindre Lunke
Kim Magnusson
Andreas Stokbro
Torkil Veyhe
Emil Vinjebo
Swift Carbon Cycling
James Shaw
Stephen Bradbury
Ed Laverack
Isaac Mundy
Jacob Scott
Peter Williams
George Wood
Meeskond GB
Dan McLay
Jim Brown
Sean Flynn
Ethan Hayter
Joe Nally
Will Tidball
Ben Turner
Team Ineos
Chris Froome
Leonardo Basso
Owain Doull
Eddie Dunbar
Michal Golas
Chris Lawless
Ian Stannard
Team Wiggins Le Col
Tom Pidcock
Mark Christian
Gabriel Cullagh
Corentin Navarro
James Fouche
Samuel Jenner
Robert Scott
Kogu otseenergia
Jonathan Hivert
Lillian Calmejane
Fabien Grellier
Axel Journiaux
Bryan Nauleau
Paul Ourselin
Angelo Tulik
Vital Concept-B&B Hotel
Kevin Reza
Pierre Rolland
Yohann Bagot
Arnaud Courteille
Kris Boeckmans
Quentin Pacher
Jonas van Genechten
Vitus Pro Cycling
Scott Thwaites
Graham Briggs
Adam Kenway
Dylan Kerfoot-Robson
Chris Latham
Michael Mottram
Alistair Slater
Women's Tour de Yorkshire stardinimekiri
Ale Cipollini
Chloe Hosking
Romy Kasper
Soraya Paladin
Anna Trevisi
Marjolein Van't Geloof
Eri Yonamine
Bigla
Cecille Urrtrup Ludwig
Marthina Alzini Elizabeth Banks
Julie Leth
Maria Sperotto
Sophie Wright
Boels-Dolmans
Anna van der Breggen
Chantal Blaak
Eva Buurman
Jolien D'Hoore
Amalie Dideriksen
Amy Pieters
Brother UK Tifosi P/B vormil
Anna Henderson
Leah Dixon
Rebecca Durrell
Jessica Finney
Gabriella Shaw
Emily Wadsworth
Canyon-Sram
Alice Barnes
Hannah Barnes
Tanja Erath
Pauline Ferrand-Prevot
Ella Harris
Christa Riffel
CCC-LIV
Marianne Vos
Valerie Demey
Jeanne Korevar
Riejanna Markus
Ashleigh Moolman
Pauliena Rooijakkers
Tilgad
Abby-Mae Parkinson
Elinor Barker
Megan Barker
Anna Christian
Eleanor Dickinson
Elizabeth Holden
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
Shara Gillow
Eugenie Duval
Emilia Fahlin
Victorie Guilman
Laureni köök
Greta Richioud
Hitec Products-Brik Sports
Lucy Garner
Grace Garner
Ingvild Gaskjenn
Vita Heine
Ingrid Lorvik
Chanella Stougje
Movistar
Mavi Garcia
Roxanne Fournier
Lorena Llamas
Eider Merino
Lourdes Oyarbide
Alba Teruel
Mitchelton-Scott
Annemiek Van Vleuten
Gracie Elvin
Lucy Kennedy
Sarah Roy
Amanda Spratt
Moniek Tenniglo
Parkhotel Valkenburg
Lorena Wiebes
Nina Buysman
Sophie De Boer
Roxanne Knetemann
Demi Vollering
Storey Racing
Sarah Storey
Elynor Backstedt
Monica Dew
Chanel Mason
Amy Monkhouse
Kelly Murphy
Team Sunweb
Liane Lippert
Susanne Andersen
Pernille Mathiesen
Pfeiffer Georgie
Juliette Labous
Julia Soek
Meeskond GB
Rhona Callander
Dani jõulud
Anna Docherty
Lauren Dolan
Nicola Juniper
Jessica Roberts
Team Tibco
Alison Jackson
Brodie Champan
Nina Kessler
Shannon Malseed
Rozanne Slik
Lauren Stephens
Trek-Segafredo
Lizzie Deignan
Audrey Cordon-Ragot
Elisa Longo Borghini
Letizia Paternoster
Tayler Wiles
Ruth Winder
Valcar Cylance
Martha Cavalli
Alice Arzuffi
Elisa Balsamo
Maria Conafalonieri
Chiara Consonni
Ilaria Sanguinetti
WNT-Rootor
Erica Magnaldi
Lisa Brennauer
Kathrin Hammes
Ane Santesteban
Lea Lin Teutenberg
Lara Vieceli